Kino
Kino

Kino

Kino

Kino

Obecnie coraz częściej w kinach pojawiają się wspaniałe filmy, które warto obejrzeć. W dziale Kino można się dowiedzieć, jakie będą nowości, którymi warto się zainteresować. Wiele osób chodzi do kina, jednak sam tytuł nie za bardzo może pomóc w wyborze filmu, natomiast odpowiedni opis będzie doskonałą zachętą do odwiedzenia kina. I tak http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/drzwi dla miłośników Egiptu i jego kultury doskonałym filmem będzie „Bogowie Egiptu”. To wielka walka pomiędzy bogiem zła a bohaterskim śmiertelnikiem. W filmie tym znajdziemy nie tylko doskonalą akcję, trzymającą w napięciu, lecz również scenerie rodem ze starożytnego Egiptu. Dla miłośników dramatów, filmów obyczajowych i z życia wziętych, wspaniałą pozycją będzie „Pokój”. To opowieść o matce i dziecku, którzy są więzieni przez niebezpiecznego człowieka i od pięciu lat żyją zamknięci jak najlepszy salon kosmetyczny Pabianice w więzieniu.

Chłopiec żyje w przekonaniu, że oprócz tego pokoju, telewizora i matki nie ma innego świata, jednak dla matki to ogromny dramat. W kinach nie brakuje również filmów dla najmłodszych. Jedną z propozycji jest „Zwierzogród”, w którym żyją przeróżni zwierzęta. Film zawiera w sobie zarówno zabawne sytuacje, jak i zwroty akcji, często zaskakujące. To propozycja dla całej rodziny, nie tylko dla najmłodszych. Wspaniałym filmem zrealizowanym przez polskich producentów, jest „Na granicy”. To historia ojca i dwóch braci, którzy po ogromnej tragedii przeprowadzili się w góry. Tam próbują żyć, jednak nie jest to łatwe, ponieważ jeden z braci jest uległy i posłuszny, zaś drugi bardzo zbuntowany.

To jednak nie koniec ich kłopotów, ponieważ żyją na pograniczu przestępczego światka, w którym będą musieli się zmierzyć z niebezpieczeństwami. Dopiero wtedy się okaże, jak bardzo bracia są ze sobą związani.

Zobacz stronę autora: http://www.serwis-pc.org.pl