Piękna strona polityki
Piękna strona polityki

Piękna strona polityki

Piękna strona polityki

Piękna strona polityki

Wiele osób bardzo chciałoby, żeby polityka była czysta i piękna, tylko rzadko, kiedy taka jest. Piękna polityka jest wtedy, kiedy politycy z ogromną klasą i poszanowaniem społeczeństwa, wprowadzają przepisy, które pomogą ludziom w normalnym życiu. W tym dziale https://rehabilitacjadzieciom.eu/terapia-czaszkowo-krzyzowa/ ciekawe są rozmowy, które przeprowadzane są z kobietami, posiadającymi własne zdanie na wiele tematów. Nie od dziś w wiadomo, że świat zdominowali mężczyźni, którzy próbują nagiąć go do własnych potrzeb. Dla niejednej kobiety nie to jest istotne, że to oni rządzą, tylko często się zachowują, jak dzieci w piaskownicy. Tak naprawdę kobiety mają o wiele ciekawszy pogląd na wiele spraw i jeśli nawet mężczyźni są w sejmie czy w rządzie, to powinni mieć kobiety za doradców. Nikt tak nie umie patrzeć obiektywnie i zdroworozsądkowo jak kobiety, więc opinie kobiet powinny być brane pod uwagę w wielu rzeczach. Piękna strona polityki.

To nie znaczy, że wszyscy mają słuchać kobiet, bo to wyrocznia, jednak wielu przypadkach są one doskonałymi doradcami. Tymczasem, choć coraz częściej mówi się o parytetach, czyli udziale kobiet polityce, to w kwestii czegoś do powiedzenia czy doradztwa, są one spychane na dalszy plan. W wielu kwestiach mają one bardzo świeże i bardzo obiektywne podejście, z którego można bardzo wiele zyskać.

Dlatego warto korzystać z mądrości kobiet, nawet, jeśli nie piastują wysokich stanowisk, ponieważ ich punkt widzenia może być doskonałym rozwiązaniem i uchwyceniem problemu.